sobota, 22 listopada 2008

Mały, biały domek .....

Zimowo się w naszej okolicy zrobiło. Śnieg sypał całą noc i w końcu jakoś ładniej wszystko wygląda. Ładniej bo biało ;-). Mówiłam, że kocham kolor biały?
Tak więc w ramach tej białości kolejne białe wnętrze ze Sköna hem. Bardzo w moim stylu. Uwielbiam białe dechy na ścianach w każdej postaci. Te są rewelacyjne!

A poniżej mój ulubiony pokój w tym domu. Prosty, ale jakże piękny. Taki jasny i przytulny.Ogródek i domek także taki sielski, wiejski. Wspaniały!!!

Jakoś tak wiosennie mi się zrobiło!!! Chyba przez ten ogródek. Może wyskoczę kupić sobie jakieś kwiatki ......

3 komentarze:

holka polka pisze...

przyjemny ten Twój blog, pełno pięnych zdjęć z różnych źródeł, co mi jako leniowi bardzo odpowiada:) a skandynawskie blogi zasmucają mnie tym, że nie rozumiem na nich nic. pozdrawiam

paula_71 pisze...

Jak miło,że do blogowego świata wnętrz zagościł nowy domownik :D Pozwolisz,że zapiszę sobie Twojego bloga na moją listę i będę odwiedzać tak często jak się da!Bo inspiracji i Ciebie,jak widzę nie zabraknie.
Pozdrawiam-Paulina

Ewa pisze...

Dziewczyny strasznie mnie ucieszyłyście swoimi wpisami. Jak by nie było jesteście pierwszymi gośćmi!!! Mam nadzieję, że będziecie do mnie często zaglądać.
ps. ze skandynawskich blogów ja też niewiele rozumiem bez tłumacza ;-)