czwartek, 19 listopada 2009

domki ... na drzewie :-)

Dzisiaj znowu trochę będę powracać do dzieciństwa ... Co mnie wzięło??? Ha, ha ... chyba starość się to nazywa ;-)
Ale tak na serio to kolejnym z moich dziecięcych marzeń było posiadanie domku na drzewie. Ileż to filmów i książek mnie w tej kwestii inspirowało ... Chyba do dziś mi się marzy :-)
Chciałabym taki mieć dla synka. Ale cóż na działce żadnego drzewa nie posiadam, a zanim wyrośnie to chyba już Mikołajek nie będzie nim zainteresowany ;-) Tak więc pozostaje jedynie domek na palikach, ale też może być fajny :-)
Urocze te schody :-)

Trochę mi się ten domek z chatką na kurzej łapce kojarzy :-) Wiadomo z jakiej bajki ...A jak ktoś się uprze, to i łódź na drzewie zacumuje ;-)I jeszcze w wersji modern.
Bardzo mi się ten pierwszy podoba. Może nie do mieszkania przez cały rok. Ale na jakiejś działeczce rekreacyjnej, z widokiem, tak na wakacje ... Super!A teraz propozycja dla tych, którzy w domku na drzewie chcieliby spędzić weekend. Hotel z Afryki Południowej, Hunter Hotels i ich malutki domeczek ;-)

I jeszcze opcja dla tych, którzy nie mają drzewa ;-)I mój ulubiony w wersji inside & outside ;-)
Z chęcią bym taki w pokoiku Mikołajka ustawiła. Zamiast tego łóżka piętrowego :-)
Zdjęcia z Amazon Tree Houses (tradycyjne), Baumraum (nowoczesne), Inhabitat, Daily Tidings (statek), Kids factory (domki dziecięce)

No i jeszcze info o cukierasach u Joli i Klaudii i Ani