piątek, 21 listopada 2008

Nowa filiżanka do kolekcji :-)

Dziś pochwalę się moim najświeższym nabytkiem do waniliowego domku. Zakupiłam śliczną filiżankę, o naprawdę pięknych kształtach i fakturze. Filiżanka z nazwy tylko jest filiżanką, albowiem ma pojemność całkiem dużego kubka. Były jeszcze 3 inne rodzaje z tej serii, różniące się zdobieniami, ale niestety cena (25zł/szt.) uniemożliwiła mi kupienie wszystkich. Cieszę się strasznie z tej jednej i zapewniam, że wypita w niej czekolada smakowała naprawdę wyjątkowo.
Oto moje cudo:
Romantyczna ceramika

Znalazłam dzisiaj stronę ze śliczną ceramiką, tekstyliami i dekoracjami do domów. Wszystkie przedmioty Green Gate są takie romantyczne i słodkie, same przywołują uśmiech na usta.
Zobaczcie jakie cudeńka

Jeszcze Wam nie mówiłam, ale uwielbiam pudełka. Wrzucam w nie co tylko mogę i mam już w domu sporą kolekcję pudeł wszelakich. Ale takich pięknych chętnie bym kilka przygarnęła ;-)Poduchy z serduszkami zawsze łapią mnie za serce.
Ale najbardziej ze wszystkiego podobają mi się te świece. Są wspaniałe !!!
Produkty Green Gate można kupić w Polsce w sklepie Fiorello.pl. Nie wiem czy całą kolekcję, ale ceramikę widziałam :-)
Niewątpliwie warto jednak zajrzeć na stronkę producenta i obejrzeć te wszystkie śliczności. Na deser wrzucam jeszcze troszkę inspiracji z ich strony.