piątek, 25 stycznia 2013

najpiękniejszy norweski dom ....

Dziś dom okrzyknięty najpiękniejszym norweskim domem 2012 przez Bolig Pluss.
Jak myślicie? Najpiękniejszy ... ?
Jak dla mnie na pewno cudowny, choć "naj" ciężko przechodzi mi przez gardło ...tyle jest fantastycznych wnętrz ...
I oczywiście mój faworyt, ściana z belek i te cudowne lampki!!!!

Różowy stołeczek dodaje tu cudownej energii!
5 komentarzy:

design traveller pisze...

Zgadzam się - to kwestia sporna czy te wnętrza są najpiękniejsze. Na pewno świetnie wyglądają na zdjęciach. I bardzo ciekawym elementem jest ta ściana z surowych belek, Norwedzy uwielbiają taki klimat :)
Pozdrowienia z Oslo!

Babska rzecz pisze...

Zaintrygował mnie ten przewód przeciągnięty przez drzwi... czy to niefortunne przeoczenie czy taki design a ja się po prostu nie znam? :)

Lacrima pisze...

Osobiście takie wnętrza widuję tylko w gazetach. Byłam w wielu domach norweskich i nigdy takiego nie widziałam. Stare wnętrza to kolory niebieskie, czerwone i pomarańczowe koszmar. Te kolory to nowość.A co do kabli to we wszystkich strych domach kable są kładzione na ścianach tak jak gniazdka są naklejone na ścianę oni twierdzą że to dla bezpieczeństwa.Według jednego z najbardziej znanych projektantów to przyszło ze Szwecji.A kolory jakie on promuje to od czerni przesz koszmarne szarości strasznie ciemne jakoś bieli nie widzę.
http://www.halvorbakke.no/
Ale ja też się nie znam:)

Waroczka pisze...

Kolejny fajny pomysł na recykling. Można polecić dla młodych małżeństw na dorobku. Mogłabym zamieszkać w takim domu przez chwilę, ewentualnie ;) (ale kolorki- super!). B.

Justyna pisze...

Jest kilka świetnych miejsc w tym domu, urzekła mnie żółta komoda i parę innych przedmiotów. Ale czy najpiękniejszy?? nie wiem.... Piękno zapada w pamięć, a zdjęcia tego domu już zaczynają mi się zacierać, mimo że oglądałam je przed chwilą...