wtorek, 23 marca 2010

a w ogrodzie ...

Witajcie kochani ! Tęskniliście ? ;-D
Wróciłam, wróciłam .... a tu w progu mnie taka wiosna powitała. Nie powiem, że się nie ucieszyłam ... kocham śnieg, ale już najwyższy czas na kwiaty, ciepłe powietrze i śpiew ptaków o poranku.
Tak więc dziś będzie trochę ogrodowo jako, że sezon ogrodowy już rozpoczęty. Gdzie okiem nie spojrzeć wszyscy coś grabią, porządkują, sądzą ... Aż zazdrość bierze z racji braku ogródka ;-P
Chociaż zdjęcia trochę jesienne to i tak miło popatrzeć.
Zdjęcia z Vakre Hjem & Interiør


7 komentarzy:

Annasza pisze...

Oczywiście, że tęskniliśmy :)) A ogród i taras pięęęęęęęękny :)

Jolanta Błasiak-Wielgus "olfa" pisze...

przyjemnie ;)

li. pisze...

Witaj.Dopełniłaś dzisiejszy dzień pięknymi fotografiami. Och, jak ja się cieszę, że już wiosna.Mam nadzieję, że prędko zimy oglądać nie będę.Pozdrawiam.

Koza pisze...

Hi:) Chodzę sobie po tych różnych blogach, oglądam, ale powiem, że do Ciebie lubię chyba najbardziej wpadać!!! I odpowiem na pytanie: ja tęskniłam!! Nieczęsto komentuję jakieś posty - bo jest wystarczająco dużo innych blogerek, które to robią;) Ale twój blog muszę skomplementować - wybierasz fantastyczne foty, a z racji tego, że mam nadzieję stac się w niedalekiej przyszłości posiadaczem domku - inspiracji u Ciebie nie brakuje!!! Super robota i wiedz, że takich osób odwiedzających Cię - chociażby wśród moich znajomych (z pracy, sąsiedztwa) jest masa.. Szacun pełny; chyba będę się częściej ujawniać:)

paula_71 pisze...

Hej Ewciu,wróciłaś i to od razu z taką piękną galerią.Ach,mieć swój dom z werandą,marzenie...
Idę powzdychać do tych wiosennych inspiracji.

beciak11 pisze...

Ja też tęskniłam, przez poprzedni weekend przejrzałam całego bloga i jestem oczarowana. bardzo dużo przepięknych inspiracji, które tu i teraz są dla mnie bardzo cenne.
pozdrawiam serdecznie :-)

Ewa pisze...

Dziękuję kochane za miłe słowa!
Widzę, że nie tylko ja tęskniłam za wiosną :-)
Koza strasznie mnie Twój komentarz cieszy i mam nadzieję, że będziesz ujawniać się częściej.
Beciak mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!!
Buziaczki
Ewa