czwartek, 19 listopada 2009

domki ... na drzewie :-)

Dzisiaj znowu trochę będę powracać do dzieciństwa ... Co mnie wzięło??? Ha, ha ... chyba starość się to nazywa ;-)
Ale tak na serio to kolejnym z moich dziecięcych marzeń było posiadanie domku na drzewie. Ileż to filmów i książek mnie w tej kwestii inspirowało ... Chyba do dziś mi się marzy :-)
Chciałabym taki mieć dla synka. Ale cóż na działce żadnego drzewa nie posiadam, a zanim wyrośnie to chyba już Mikołajek nie będzie nim zainteresowany ;-) Tak więc pozostaje jedynie domek na palikach, ale też może być fajny :-)
Urocze te schody :-)

Trochę mi się ten domek z chatką na kurzej łapce kojarzy :-) Wiadomo z jakiej bajki ...A jak ktoś się uprze, to i łódź na drzewie zacumuje ;-)I jeszcze w wersji modern.
Bardzo mi się ten pierwszy podoba. Może nie do mieszkania przez cały rok. Ale na jakiejś działeczce rekreacyjnej, z widokiem, tak na wakacje ... Super!A teraz propozycja dla tych, którzy w domku na drzewie chcieliby spędzić weekend. Hotel z Afryki Południowej, Hunter Hotels i ich malutki domeczek ;-)

I jeszcze opcja dla tych, którzy nie mają drzewa ;-)I mój ulubiony w wersji inside & outside ;-)
Z chęcią bym taki w pokoiku Mikołajka ustawiła. Zamiast tego łóżka piętrowego :-)
Zdjęcia z Amazon Tree Houses (tradycyjne), Baumraum (nowoczesne), Inhabitat, Daily Tidings (statek), Kids factory (domki dziecięce)

No i jeszcze info o cukierasach u Joli i Klaudii i Ani

5 komentarzy:

Agnieszka pisze...

ja myślę,że taki domek jest dobry nie tylko dla dziecka! każdy chciałby mieć swoją samotnię na drzewie lub jak na zdjeciach również obok drzewa w której mógłby się zaszyć, wybić dobrą herbatę/kawę/wino, poczytać książkę, pobuszować w internecie czy spotkać sie z koleżankami na plotach :)

______
www.klimatycznywroclaw.blox.pl

Raincloud pisze...

O, też pisałam kiedyś o domkach na drzewie. To takie niespełnione dziecięce marzenie. Właściwie, Agnieszka ma rację, teraz też z chęcią bym w takim domku posiedziała ;)

Monika pisze...

:) Cudowny blog, Ja uwielbiam biały , brąz , berze ,styl retro ,vintage , więc na pewno będę częstym gościem :) Jeśli miałaś albo będziesz miała urodziny to życzę spełnienia marzeń takich jak na blogu i tych prywatnych .Pozdrawiam

Ewa pisze...

No ja też bym w takim posiedziała z wielką chęcią.
Monia zapraszam jak najczęściej :-)
Urodziny mam dopiero w sylwestra, ale dziękuję :-)
Dzięki dziewczyny za sympatyczne komentarze :-)

milajo pisze...

A my mamy domek na drzewie :) Mąż z tatą moim zbudował dwa lata temu dla synka mojego i brata mojego ;)
I dziś wyjątkowo dużo o nim myślałam - bo jak się mu dziś przyjrzałam to stwerdziłam że przydałby się mały lifting ;) No ale jest :) ze schodami, drabinkami i zjeżdzalnią ;)
Tyle ze latem często się tam zadomawiają osy i szerszenie.

A te na zdjęciach to nie domki tylko APARTAMENTA ;)