środa, 18 lutego 2009

oranżerie ... ogrody zimowe i takie tam ...

Brnę dziś rano przez śniegi i zaspy do pracy, przedzieram się przez zalodzony parking, aż tu nagle moim oczom ukazuje się tabliczka "sklep Polski len". Zrobiłam wielkie oczy , bowiem porządnego sklepu z lnem już od dawna szukałam. Nie wiem tylko jakim cudem nie zauważyłam go wcześniej. Chadzam tędy codziennie a nigdy go nie widziałam. Cieszę się jednak niezmiernie z mojego dzisiejszego odkrycia i jutro idę na rekonesans. Szkoda, że w moim portfelu hula wiatr, nie mniejszy niż na dworze ;-)
A dziś kilka fotek oranżerii, ogrodów zimowych czy jak kto woli pomieszczeń z dużymi oknami ;-)Poniższe 2 zdjęcia piękne, bardzo piękne ... mój stylMój numer 1 (poniżej).I na zielono - też ładnie :-)Fajne te krzesła poniżej ...

Zdjęcia z House to home.
6 komentarzy:

BogaczKa pisze...

Ach, cudne te oranżerie!!! Aż tęskno się robi do lata!

Asia pisze...

pięęęekne, bardzo podobaja mi sie oranżerie głównie przez okna zajmujace wiekszą częśc ścian/sufitów... Tesknota za słoncem jednym słowem...:)

Ewa pisze...

Oj ja też uwielbiam wielkie okna. Najchętniej bym pół chałupy przeszkliła ;-) Szkoda tylko że ich ceny powalają. Ale pomarzyć można.
Dzięki dziewczyny za odwiedzinki!

migot77 pisze...

Oranżerie piękne.
Naoglądałam się ich w częściach i w całości-pracując w pewnej firnie która robiła między innymi takie cudeńka :o)

Przestrzenie okienne uwielbiam :o)

Ewo, dziękuję Ci pięknie za cudną niespodziankę za "4444".
Chwalę się ...

http://bibelociara.blogspot.com/2009/02/za-4444-od-vanilladecor.html

pozdrawiam serdecznie ....

Ita pisze...

Post jak najbardziej dla mnie na czasie ,bo tęskno mi za słońcem .Az ciepło się robi oglądając wyszperane przez Ciebie zdjęcia ,dzięki .
Pozdrawiam .

Pasjonatka pisze...

Oranżeria - piękne słowo, prawda? :D :D
Zdjęcia wynalazłaś cudne, właściwie nie wiem, która z nich najpiękniejsza. Chyba zagnieździłabym się w tej ostatniej najchętniej (fotka trzecia od końca).
dzięki po raz kolejny za takie piękne klimaty, Pozdrawiam Cię jak zawsze serdecznie, P.