wtorek, 2 grudnia 2008

o kuchnia ;-)

Dziś znowu trochę kuchni :-) Mam nadzieję, że Wam się jeszcze nie znudziły, ale dla mnie to najważniejsze pomieszczenie w domu. Jego serce, miejsce codziennych rozmów i spotkań. Tak więc chętnie szukam inspiracji do mojej wymarzonej kuchni. A jak już znajdę to lubię się nimi z kimś podzielić.
No to zaczynamy:To zdjęcie bardzoooo mi się podoba!!!I nawet upatrzone wczoraj radyjko, w aranżacji kuchennejWszystkie zdjęcia pochodzą ze strony House to home, mojej ulubionej.
Dziś trochę malutko, ale czasu mało.
Jutro będzie duża paka - kuchni ciąg dalszy :-)
Dziękuję za czytanie :-)

4 komentarze:

Pasjonatka pisze...

A mnie się podoba ogromnie ten okap z czwartego od góry - taki jakiś, hmmm, na całe życie :)
Wiesz Vanilla - Ty jesteś jak górnik w kopalni odkrywkowej :):) Rozleniwiłam się dzięki Tobie, zamiast biegać po necie wystarczy przyjść do Ciebie z wizytą i wszystko, co najładniejsze, w jednym miejscu. Mam nadzieję, że na wcześniejszą emeryturę się nie wybierasz :D Pozdrawiam Cię ciepło, Paulina

Asia pisze...

Haha, podpisuje się pod komentarzem Pasjonatki:))):"Górnik":D Uwielbiam białe kuchnie....Sama jestem szczesliwą posiadaczka takowej i choc to zwykły ikeowski Stat, baaardzo ją lubie:)

Ita pisze...

Kuchnie przepiękne ,w klimacie jaki lubię najbardziej .
Podpisuję się pod słowami Pasjonatki!!!
Pozdrawiam .

Ewa pisze...

Dzięki, dzięki dziewczyny!!! Połechtałyście moje ego :-D Mogę być i górnikiem :-D Ważne, że ktoś podziela moje pasje :-)
Na emeryturę się nie wybieram, zapewniam!!!
Mam nadzieję, że Wy także :-D
Asiu - dla mnie ikeowski Stat i Fagerland są cudowne, nie wiem na którą się zdecyduję ale obie są piękne, więc Ci zazdroszczę ;-D
Dzięki jeszcze raz i zaglądajcie!