wtorek, 16 grudnia 2008

problemy techniczne ;-)

Coś mi blogger szwankuje .... nie mogę wklejać obrazków, i w ogóle czasem przestaje działać. Nie wiem co jest grane... Może M. coś wieczorem zaradzi ???
Na razie tylko kilka fotek ... z Country home.

3 komentarze:

bankierrr pisze...

Ewo, zachwycam się Twoimi inspiracjami ale jednocześnie zastanawiałam się jak bardzo masz wykorzystany limit wstawianych fotek - może to jest powodem problemów technicznych (choć nie koniecznie, bo każdy z nas miał już jakieś większe lub mniejsze 'przestoje')

Miło się ogląda w jednym miejscu zgromadzone zdjęcia do 1 tematu (np. kuchnie były pięęęęękne)

Pozdrawiam serdecznie

Ania. pisze...

Przecudne inspiracje.Az mi slinka pociekla na widok niektorych choinek czy stroikow.Oczywiscie chcialabym miec wszystko na raz(hihihi),taka ze mnie sroka straszna.Bardzo ,bardzo pozytywny blog z bardzo superowskimi fotkami:-)Pozdrawiam.

Ewa pisze...

Bankierrr takiego szacownego gościa to jeszcze na blogu nie miałam ;-) Witam w moich skromnych progach i dziękuję za miłe słowa. Mój problem z wstawianiem fotek polega raczej na braku połączenia programiku w którym pisze bloga z samym blogiem. Niestety nie jest to kwestia limitów :-( Ale może M. coś zaradzi ...
Dziękuję również Tobie Aniu. Ja Twój blog uznaję za równie superowy. A szczególnie zachwyca mnie pokój pewnej młodej damy ;-)