niedziela, 30 listopada 2008

nadmorskie inspiracje

wTak jak obiecałam, dziś porcja inspiracji wnętrzarskich. Zdjęcia pochodzą ze stronki, którą odkryłam już dość dawno, lecz ciągle lubię ją odwiedzać. Jest to strona sklepu, a także kawiarni w Hamburgu (nie tak daleko od nas, więc może kiedyś uda się odwiedzić). Jestem pewna, że spędziłabym tam dużo czasu, bowiem to co widać na stronie jest bardzo w moim stylu. Pokazuję te zdjęcia, które najbardziej mi się podobają; lecz warto zajrzeć na ich stronkę, bo naprawdę jest ich dużo! Także bardziej nowoczesnych wnętrz, ale zawsze przytulnych i urządzonych ze smakiem.
A oto i same zdjęcia:


Wspaniałe te aranżacje. Kojarzą mi się z wystrojem domku nad morzem, szumem fal i mewami, romantycznymi zachodami słońca i ciepłym piaskiem. Uwielbiam połączenie bieli i wikliny, oraz drewna. Ahh .... rozmarzyłam się strasznie, więc kończę dzisiejszy post i idę przytulić się do moich chłopaków :-)2 komentarze:

holka polka pisze...

znów kolejna porcja cudnych zdjęć. bardzo mi się podobają takie żaluzjowe szafy i stara, jakby wysmagana przez wiatr wiklina:)

Ewa pisze...

Ja też jestem fanką wikliny, w każdej postaci. A takie szafy planuję u siebie w łazience. Gust mamy podobny...
Dzięki za odwiedziny :-D